Mustafa İslamoğlu İnşaat |İslamoğlu İnşaat Rize|Mersin İslamoğlu İnşaat

Mesudiye mah.İslamoğlu Apt. A Blok 41-B MERSİN AKDENİZ Akdeniz / Mersin
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 2 , Eylül ayında 46 ve toplamda 1038 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Mustafa İslamoğlu İnşaat |İslamoğlu İnşaat Rize|Mersin İslamoğlu İnşaat

Mesudiye mah.İslamoğlu Apt. A Blok 41-B MERSİN AKDENİZ

Mersin İslamoğlu İnşaat İnşaat izolasyon konusunda çözüm merkezi olarak, dış cephe malzemeleri satış ve uygulamasında 20 yıllık tecrübesi ile dış cephe ısı yalıtımı ve dekor profilleri üretiminde müşteri memnuniyetini baz alarak hizmet vermektedir.


Dış cephe kaplama yalıtım sistemleri ve söve uygulamaları üç boyutlu tasarım olarak mühendislerimizce hazırlanıp müşteri isteği gözönüne alınarak itina ile yapılır.
Mantolama her nekadar basit bir uygulama gibi gözükse de kendi içerisinde pek çok detay uygulama tekniklerine dayalı bir sisteme sahiptir.


Mantolama doğru malzemenin doğru ustayla doğru bir şekilde uygulanması halinde iyi bir sonuç verecektir. Burdan da anlaşılacağı gibi sadece iyi malzeme almanız binanızda istediğiniz sonuca ulaşmanıza yetmeyecektir.


Makine parkurunda mevcut strafor kesim makineleri, otomatik kaplama makineleri, özel tasarım karıştırma kazanları vs. mevcut olup teknolojiyi ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Rize  İslamoğlu inşaat yakın zamanda sektöre yön vermeyi ve ilgi merkezi olmayı hedeflemektedir.

Mersin islamoğlu inşaat olarak hizmet vermekteyiz .Rize islamoğlu inşaat olarak hizmet vermekteyiz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi24 saat
Cumartesi24 saat
Pazar24 saat

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *