Seçkin Metal

:
Firma Adi : Seçkin Metal
Firma Sektörü : Ferforje Hizmeti
Firma Yetkili : Zafer Beyli
Incelenme : 3141
Facebook'ta Paylas

ILETISIM BILGILERI

Adres : Akeller Cad. No:52 Söke
Sube :
Sehir :
Telefon : 0256 512 53 50
Faks : 0256 512 53 50
GSM : 0535 437 97 68
Website : http://


FİRMA SAYFALARI


ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadi...


ILANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadi...
HAKKIMIZDA


 Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Fabrika çatılarının demir aksamlarını,  demir kapı, panjur, ferforje işleri, pergüle gölgelikleri ve hertürlü demir işleri yapmaktayız...
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.