Sanat Yapı

:
Firma Adi : Sanat Yapı
Firma Sektörü : İnşaat Firmaları
Firma Yetkili : Muammer Ağyüz
Incelenme : 3371
Facebook'ta Paylas

ILETISIM BILGILERI

Adres : Abdülkadir Aksu Bulvarı. N:176/C
Sube :
Sehir :
Telefon : 0342 360 60 80
Faks :
GSM : 0532 345 10 27
Website : http://www.sanat.ltdsti.org


FİRMA SAYFALARI


ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadi...


ILANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadi...
HAKKIMIZDA


Sanat Yapı Gaziantep Genelinde Kullanılan Basit Çimento Bazlı Malzemelerin Çok Ötesinde Akrilik Kaplamalı 50 Yıl Doğal Şartlara Dayanıklı Dış Cephe Süsleme ve Yalıtım Malzemesi Üretmekte ve Uygulamasını Yapmaktadır.

Kahramanmaraş Organize Sanayi Bölgesinde 4500 Metre Kare Alan Üzerine Kurulu Söve Ve Yalıtım Fugası Üretim Fabrikası Bünyesinde 3 İnşaat Mühendisi 2 Tekniker 2 İşletmeci Bulunduran Eğitimli Teknik Konulara Hakim Güçlü ve Köklü Bir Ailedir.

Tüm Ayrıntıların Düşünüldüğü Özgün ve Anlamlı Binaların Tasarlandığı Etüt Proje Kısmı İle , Altın Rengi Söve - Ahşap Görünümlü Söve Üretmek Gibi Konularda Başarı Sağlamış Ar - Ge Çalışmaları İle,  Kendisini Geliştirmeye ve Sektörün Lider Markası Olma Yolunda İlerlemeye Devam Etmektedir.
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.