FP İnşaat Mlz. Petr. Ür. Taş. San. Tic. Ltd. Şti. Kalıp Yağı| İskele Bağlantı Elemanları | (0312 394 23 68 - 0532 407 71 04) - İnşaat FirmalarıFP İnşaat Mlz. Petr. Ür. Taş. San. Tic. Ltd. Şti. Kalıp Yağı| İskele Bağlantı Elemanları

:
Firma Adi : FP İnşaat Mlz. Petr. Ür. Taş. San. Tic. Ltd. Şti. Kalıp Yağı| İskele Bağlantı Elemanları
Firma Sektörü : Beton Elemanları
Firma Yetkili : Oktay Çolak
Incelenme : 6074
Facebook'ta Paylas

ILETISIM BILGILERI

Adres : 1464 Sk. No:35 İvedik Org. San. Böl. 22 ad. Ostim
Sube :
Sehir :
Telefon : 0312 394 23 68
Faks :
GSM : 0532 407 71 04
Website : http://www.fpyapi.com


FİRMA SAYFALARI


ÜRÜNLER


ILANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadi...
HAKKIMIZDA


Kurucu Yönetici olarak 1995 yılından beri Kalıp yağları ve madeni yağlar sektöründe yer aldığımız iş tecrübemizi, 1998 Yılında kurmuş olduğumuz FP İnşaat Malzemeleri Petrol Ürünleri Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak devam ettirmekteyiz. Kalıp yagı (kalıp ayırıcı yag) konularında yüksek tecrübe ve bilgiye sahip gerek yöneticileri Gerekse çalışanları ile faaliyetlerimizi emin adımlarla sürdürüyoruz.

Kaliteli hizmeti ilke edinmiş olan işletmemizde müşteri memnuniyeti odaklı ürün ve hizmet sağlamış olmanın gururu ve mutluluğu nu yaşamaktayız.

inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.