OKTAY YAPI

:
Firma Adi : OKTAY YAPI
Firma Sektörü : İzolasyon Yalıtım
Firma Yetkili : Nadir Uzel
Incelenme : 8112
Facebook'ta Paylas

ILETISIM BILGILERI

Adres : Haraparası Mah. Balıkçılar Çar. Arkası Sami Asruf Oğlu İşh. 103/1 Sk. No:16/3 Antakya Hatay
Sube :
Sehir :
Telefon : 0326 225 15 65
0326 512 47 68
Faks :
GSM : 0533 328 30 17
Website : http://www.oktayyapigrup.com


FİRMA SAYFALARI


ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadi...


ILANLAR
HAKKIMIZDA


OKTAY YAPI GRUP, mantolama, ısı yalıtım sistemleri, fuga ve söve dış cephe kaplamanın yanısıra ağırlıklı olarak epoksi zemin kaplamaları, epoksi boyalar, deniz yapıları ve havaalanı pist/apron betonu onarımları ve derz dolgu işleri, beton çatlak enjeksiyon işleri, su izolasyon işleri, iskele ve limanların iskele babası, bırakma  gibi ekipmanlarının  kimyasal ankrajı ile montajı konularında ve danışmanlık, kontrollük, proje yönetimi hizmetlerini sürdürmektedir.

OKTAY Yapı, uygulamalarında uluslararası kalite sertifikası olan malzemelerin kullanımını esas alır, ve en iyi sonuçları alabilmek için, en yüksek nitelikte işçilik, malzeme ve makinalarla çalışır. OKTAY Yapı, çalışmalarını, malzeme temin firmalarının danışmanlığında ve kendi bünyesindeki uzman teknik elemanların gözetiminde titizlikle yapar.

OKTAY Yapı, kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği müşterilerinin memnuniyet ve desteğiyle uzmanlık ve uygulama alanını genişleterek ve geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.

img
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.