Sönmez İnşaat ve Hafriyat | İstanbul Temel Kazık İşleri | Kadıköyde Hafriyatçılar | Kadıköy İnşaat Ustası

:
Firma Adi : Sönmez İnşaat ve Hafriyat | İstanbul Temel Kazık İşleri | Kadıköyde Hafriyatçılar | Kadıköy İnşaat Ustası
Firma Sektörü : İnşaat Firmaları
Firma Yetkili : Güven Sönmez
Incelenme : 1320
Facebook'ta Paylas

ILETISIM BILGILERI

Adres : Şemsettin GÜnaltay Cad No:72 Kadıköy Suadiye
Sube :
Sehir :
Telefon : 0216 372 11 40
0216 445 46 47
Faks : 0216 380 13 90
GSM : 0533 411 30 57
Website : http://www.sonmezinsaat.com


FİRMA SAYFALARI


ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadi...


ILANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadi...
HAKKIMIZDA


Sönmez İnşaat ve Hafriyat


 
Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
 
 
İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.
 

kadıköyde inşaat şirketleri , kadıköy hafriyatçılar , kadıköyde temel kazık işleri , kadıköyde boru hattı inşaatı , kadıköy çevre düzenleme yapanlar , kadıköyde peyzaj tasarımları , kadıköy degabaj işleri , kadıköy inşaat ustası , kadıköyde inşaat işi yapanlar , kadıköyde hafriyat işleri
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.