Tok-Tem Mühendislik | Tokat Zemin Etüdü Firmaları | Tokat İnşaat Firmaları | (0356 213 26 06 - 0356 213 26 06) - İnşaat FirmalarıTok-Tem Mühendislik | Tokat Zemin Etüdü Firmaları | Tokat İnşaat Firmaları

:
Firma Adi : Tok-Tem Mühendislik | Tokat Zemin Etüdü Firmaları | Tokat İnşaat Firmaları
Firma Sektörü : İnşaat Firmaları
Firma Yetkili : Ayhan Bey
Incelenme : 370
Facebook'ta Paylas

ILETISIM BILGILERI

Adres : Alipaşa Mah. Yeni Hükümet Cd Tokat Merkez
Sube : tokat zemin etüdü firmaları, tokat inşaat firmaları
Sehir :
Telefon : 0356 213 26 06
Faks :
GSM : 0356 213 26 06
Website : http://


FİRMA SAYFALARI


ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadi...


ILANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadi...
HAKKIMIZDA


Tok-Tem Mühendislik

 

Projelerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, mevcut teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp daha ötesine taşınmasını sağlamak üzere yapılan hizmetlerin topluma nasıl daha faydalı olabileceğinin araştırmasını ve geliştirilmesine yönelik hareketleri ile üslup ve genel geçer eğilimlerin baskısı altında kalmayan, çağdaş, teknolojik, kent ve çevreye duyarlı bir çalışma anlayışı güdülmektedir. ?

Mühendislik çalışmalarını ve projeleri yakından takip ederek çağımızın gerektirdiği aplikasyon çalışmalarına yönelik kurumsal planlama ve çözümleri noktasında her şeyden önce doğru, daha sonra pratik ve ekonomik olması koşullarını göz önüne alarak hareket etmektedir. ?

Mühendislik etiğine uygun çalışma prensipleri ile harita mühendislik çalışmalarına yenilikçi bir bakış açısı getirme hedefiyle sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar ve iletişime geçmenizi bekleriz...

 

 

 

 

tokat zemin etüdü firmaları, tokat inşaat firmaları, tokat mühendislik firmaları, tokat harika mühendislik firmaları
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.