ÖZKAL YAPI KİMYASALLARI

:
Firma Adi : ÖZKAL YAPI KİMYASALLARI
Firma Sektörü : Yapı Market
Firma Yetkili : CENGİZ HİDAYET
Incelenme : 4893
Facebook'ta Paylas

ILETISIM BILGILERI

Adres : Milli Egemenlik bulv.no:45/C-Şehitkamil
Sube :
Sehir :
Telefon : 0342 322 70 32
Faks : 0 342 322 70 32
GSM : 0530 610 94 22
Website : http://www.ozkalgrup.com


FİRMA SAYFALARI


ÜRÜNLER


ILANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadi...
HAKKIMIZDA


Faaliyet Alanlarından Bazıları

1.      Su İzolasyon Malzemeleri

2.      İç Ve Dış Cephe Kaplama Sistemleri (Isı Yalıtım Sistemi, Kaba Ve İnce Sıvalar)

3.       Astarlar(Beton Astarı Ve Özel Astarlar)

4.      Çimento Esaslı Zemin Kaplama Sistemleri

5.      Fayans-Seramik-Granit Yapıştırıcısı Ve Derz Dolguları

6.      Grout, Ankraj Ve Onarım Ürünleri

7.      Baskı Beton Sistemi

8.      Beton Ve Harç Katkıları

9.      Yüzey Kaplama Sistemleri (Epoksi, Poliüretan, Poliürea, Akrilik, Vinilester Vb.)

Özkal Yapı Kimyasalları bu yıl, çok yeni ürünleri hayata geçirmiştir ve ürün yelpazesini daha da geliştirmeyi planlamaktadır. Bunlardan en önemlisi epoksi sistemlerde ki“Epoksi Sertleştirici” imalatı ve poliüretan sistemlerde ki “Polyol” imalatıdır. Ayrıca, oldukça performanslı bir sistem olan “Poliürea” kaplama sisteminde çok önemli ve yüksek verimli sonuçlar elde edilmiştir. Normalde ısı ve püskürtme ekipmanı gerektiren Poliürea sistemi; uygulama kolaylığı açısından, kovalarda uygulama sistemine indirgenmiş ve bir boya ustasının rahatlıkla kullanabileceği şekilde, teneke kovalarda satışa sunulmuştur.

Ayrıca beton yapıda, nefes almayan kaplamalara alternatif olarak, yine çok önemli bir gelişme olarak kabul edilen, “Su Bazlı Epoksi” ve “Su Bazlı Poliüretan” malzemelerinin üretimi yapılmıştır. Şu anda nefes alan, çok yüksek performanslı,  “Anti mikrobik” kaplamalar satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Binaların her mevsim sıcağa ve soğuğa karşı yalıtımını sağlayan, ZNR Isı Yalıtım Sistemi oluşturuldu. ZNR Isı Yalıtım Paketi'nin içindeki tüm malzemeler ZNR güvencesiyle üretilmektedir. Yalıtım paketinde ki ürünlerin birbirleriyle sağladıkları kusursuz uyum sayesinde yalıtım, bina ömrü boyunca performansını koruyacaktır.

Böyle bir paketi oluşturmanın amacı; ısı yalıtımında kullanılan tüm ürünleri tek bir markanın güvencesi altında almaktır. Bu durum uygulayıcı ve kullanıcı açısından çok önemlidir. ZNR Isı Yalıtım Paketi’nde bulunan ürünlerin, birbiri ile olan uyumları test edilmiş olarak tüketiciye sunulmaktadır.
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.